

KERATO VitA, maść do oczu, 5g









KERATO VitA, maść do oczu, 5g - Najlepsze oferty
KERATO VitA, maść do oczu, 5g - Opis
RODZAJ REJESTRACJI: wyrób medycznyPRODUCENT: OMNIVISION GmbH
DYSTRYBUTOR: Pharm Supply Sp. z o.o.
ILOŚĆ: 1 tuba 5 g Kerato VitA – regenerująca maść do oczu z witaminą A, E i D-pantenolemDZIAŁANIE:Kerato VitA to maść okulistyczna bez konserwantów, zawierająca witaminę A, witaminę E oraz D-pantenol.Witamina A, będąca naturalnym składnikiem filmu łzowego, wspomaga regenerację nabłonka oka i poprawia jego nawilżenie.D-pantenol działa nawilżająco, zwiększając zdolność wiązania wody, co przyczynia się do łagodzenia podrażnień i suchości oczu.Maść tworzy ochronną warstwę na powierzchni oka, wspomagając procesy regeneracyjne i przynosząc ulgę w przypadku zmęczenia oraz pieczenia oczu.WSKAZANIA:
Kerato VitA jest wskazana do stosowania w celu:
- poprawy jakości filmu łzowego,
- intensywnej ochrony powierzchni oka,
- łagodzenia objawów suchości, pieczenia i zmęczenia oczu spowodowanych czynnikami zewnętrznymi, takimi jak klimatyzacja, wiatr, zanieczyszczenia powietrza czy dym papierosowy,
- zmniejszenia dyskomfortu związanego z długotrwałym patrzeniem na ekran monitora, mikroskopu lub podczas jazdy samochodem,
- łagodzenia podrażnień po zabiegach diagnostycznych oka lub noszeniu soczewek kontaktowych.
Zalecane stosowanie to 3 razy dziennie. W przypadku intensywnych objawów suchości i podrażnienia oczu, szczególnie zaleca się aplikację maści przed snem.Aby zaaplikować maść:
- Umyj ręce przed użyciem.
- Odkręć nakrętkę tuby.
- Odchyl głowę do (...) więcej tyłu i delikatnie odciągnij dolną powiekę.
- Wycisnąć pasek maści o długości około 0,5 cm do worka spojówkowego.
- Powoli zamknij oko i delikatnie zamknij tubę.
Witamina A, witamina E, D-pantenol, wazelina, parafina ciekła, lanolina, alkohol cetostearylowy, woda oczyszczona.OSTRZEŻENIA:
- Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.
- Nie stosować w przypadku stanu zapalnego oka.
- Nie stosować jednocześnie z noszeniem soczewek kontaktowych.
- Po zastosowaniu maści może wystąpić przejściowe niewyraźne widzenie; w tym czasie należy unikać prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn.
- W przypadku stosowania innych leków okulistycznych, należy zachować co najmniej 30-minutową przerwę między podaniem preparatu Kerato VitA a innymi lekami; maść powinna być stosowana jako ostatnia.
- Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.
- Po otwarciu zużyć w ciągu 3 miesięcy.
KERATO VitA, maść do oczu, 5g - Opinie i recenzje
Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.
i...a
- 2025-04-11k...k
- 2025-04-03z...z
- 2025-03-31