Overmax Multipic 3.6

(4 opinie)
538,00 zł
Allegro
Projektor LED Overmax o rozdzielczości 1280 x 720, skala kontrastu: 2000:1

Overmax Multipic 3.6 - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Oferty oznaczone logiem "Ceneo - kup teraz" pochodzą od partnerów korzystających z usługi "Kup teraz", która umożliwia bezpośredni zakup produktów za pośrednictwem Ceneo.pl, z pominięciem strony sklepu sprzedawcy. Ceneo nie jest sklepem.
Ukryj oferty

Overmax Multipic 3.6 - Opis

Projektor multimedialny OvermaxMultipic 3.6
  • System operacyjny obsługujący formaty audio, wideo, MS Office
  • Menu w j. polskim
  • Przewód HDMI w zestawie
  • Zakup bezpośrednio od producenta
  • Żywotność lampy: 50 000 h
  • Jasność lampy: 3500 lumenów
  • 2 x głośnik stereo
  • System chłodzenia z filtrem zapobiegającym osadzaniu się pyłu
  • Dotykowy panel sterujący
  • Elektroniczna korekcja Keystone (4-point)
  • Kontrast: 2000:1
  • Obrót obrazu: 360°
  • Proporcje obrazu: 16:9, 4:3
  • Elektroniczny zoom
  • Rozdzielczość natywna HD 720 p
  • Rozmiar projekcji do 150”
  • Łączność Wi-Fi — możliwość klonowania obrazu z innych urządzeń
Przenośny rzutnik multimedialny Overmax Multipic 3.6Seans kinowy w domu czy plenerowy w ogrodzie? Z rzutnikiem Multipic 3.6 masz pełną dowolność. Jest lekki, praktyczny i posiada wygodny uchwyt do przenoszenia, więc sprawdzi się w każdej sytuacji. Wystarczy, że postawisz go na stole lub parapecie w odległości 1,1-5 metrów od ekranu, a elektroniczny zoom zadba o odpowiednią wielkość obrazu. Mocna lampa zapewni Ci świetną jakość w rozdzielczości HD. Dowiedz się o nim więcej!Łączność Wi-Fi i BluetoothCzas na przygotowanie do seansu skracamy do minimum dzięki następującym funkcjonalnościom:
  • Połączenie Wi-Fi, które pozwoli Ci na (...) więcej
  • Łączność Bluetooth – dzięki której możesz bezprzewodowo podłączyć myszkęlub głośnik.
  • Wbudowany system operacyjny – umożliwi Ci odtwarzanie prezentacji, plików tekstowych i tabel w formatach MS Office prosto z projektora.
Idealne proporcje na dużym ekranie
  • Za pomocą Multipic 3.6 obrócisz obraz nawet o 360°, co zwiększa możliwości montażu.
  • Do wyboru masz dwie proporcje — 16:9 lub 4:3, które możesz dopasować do formatu pliku lub filmu, aby wykluczyć zniekształcenia.
  • Elektroniczna, 4-punktowa korekcja Keystone zadba o wyrównania kątów.
Wybierz rozwiązanie na lataPostawiliśmy na lampę o mocy 50 W i jasności 3500 lumenów, której żywotność określona jest na 50 000 godzin. Co to oznacza? Załóżmy, że będziesz korzystać z rzutnika codziennie przez 8 godzin. W ten sposób możesz go użytkować przez 17 lat, co stanowi świetną alternatywę dla tradycyjnego tv.Co wyróżnia Overmax Multipic 3.6?
  • Cicha praca – rzutnik Overmax Multipic 3.6 wyposażony został w specjalny system chłodzenia z filtrem, który zapobiega osadzaniu się pyłu. Dzięki temu urządzenie pracuje cicho i wolniej się nagrzewa.
  • Wbudowane głośniki stereo – nie potrzebujesz podłączać żadnego dodatkowego sprzętu, aby wyraźnie słyszeć dialogi i głębokie brzmienie muzyki podczas seansów filmowych. Projektor Multipic 3.6 wyposażony jest w dwa głośniki stereo, dzięki którym zestaw nie potrzebuje uzupełnień.
  • Łatwa obsługa – intuicyjny panel dotykowy lub zdalne sterowanie za pomocą pilota — Multipic 3.6 to wygodny sprzęt dla każdego, który nie wymaga skomplikowanej instrukcji i konfiguracji.
Liczne gniazda wejścioweTo Ty decydujesz, w jaki sposób będziesz z niego korzystać. Do wyboru masz łączność bezprzewodową lub stacjonarną, jeśli potrzebujesz stabilnego sygnału. Rzutnik wyposażony jest w następujące złącza: HDMI, USB, AV, AUDIO OUT, IR. W zestawie otrzymasz przewód HDMI, który na pewno Ci się przyda.Specyfikacja techniczna:
  • Rozdzielczość: natywna HD 720 p
  • Jasność: 3500 lumenów
  • Współczynnik kontrastu: 2000:1
  • Obrócenie obrazu: 360°
  • Obiektyw: 3-soczewkowy szklany układ, ręczna korekcja
  • Proporcje obrazu: 16:9 lub 4:3
  • Rodzaj lampy: 50 W
  • Rozmiar obrazu: 35-150”
  • Głośnik: 2 x 3 W stereo
  • Interfejsy: HDMI, USB, AV, AUDIO OUT, IR
  • Polskie menu: tak
ZestawOvermaxMultipic3.6 zawiera:
  • Projektor
  • Pilot
  • Przewód zasilający
  • Zaślepkę na optykę
  • Przewód HDMI
  • Kartę gwarancyjną

Overmax Multipic 3.6 - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

  1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

    p...t

    - 2022-12-18
    Bardzo dobrze
  2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

    s...4

    - 2022-12-12
    Worth the money.
  3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

    u...k

    - 2023-01-05
    Trochę szumi wentylator ale wszystko poza tym super
Zobacz wszystkie opinie

Overmax Multipic 3.6 - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Taniomania